Verikon - producent funkcjonalnych i stylowych foteli.
Poznaj Nasze spojrzenie na styl i komfort.

O nas

Verikon, to firma o duńsko-polskich korzeniach, która z powodzeniem od 30 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją foteli na terenie Europy, Bliskiego Wschodu oraz Stanów Zjednoczonych.

Od 2013 roku nasze produkty dostępne są także w Polsce.

Fotele Verikon, to połączenie najnowszego wzornictwa, funkcjonalności oraz najwyższej jakości materiałów.

Jak to robimy? – korzystamy z europejskich zasobów – materiały, produkcja i dostawcy pochodzą z Europy.

Verikon, to także lider funkcjonalności, głównie dzięki najnowszym technologiom, maszynom, ale i precyzyjnej, ręcznej robocie.

Opinia Klientów jest dla nas bardzo ważna – pozwala ciągle udoskonalać produkty, by były jeszcze wygodniejsze, piękniejsze i bardziej funkcjonalne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszych salonów partnerskich.

zobacz nasze fotele →

KONTAKT

Biuro Verikon Polska
Adres: Skłodowskiej-Curie 1A, 42-217 Częstochowa
Telefon: +48 34 361 79 93
Email: office@verikon.pl
Web: www.verikon.pl
Znajdź nas
  • Facebook

Verikon - producent foteli Częstochowa. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne i stylowe fotele tapicerowane wykonane z najwyższej jakości skór i tkanin. Zdobyte przez lata doświadczenie w dziedzinie mebli pozwala nam proponować najwygodniejsze fotele do biura, do salonu i do gabinetu, których funkcjonalność pozwoli Państwu w pełni się zrelaksować. Fotele skórzane z odchylanym oparciem, regulowaną wysokością siedziska, wysuwanym podnóżkiem oraz wygodnym zagłówkiem zapewnią maksymalny komfort podczas siedzenia. Verikon - fotele Częstochowa.